Ljuskrona rokokostil
2018-05-29
547964
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets mitt, 6 st ljusarmar, stomme i mässing behängd med olikslipade prismor, höjd exklusive kedja ca 59 cm, diameter 48 cm
Slitage, lösa prismor medföljer, enstaka färgfläck