Oidentifierad konstnär
2018-05-30
547957
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skepp i hög sjö, 1800-talets andra hälft, olja på duk, uppfodrad, ca 19,5x29,5 cm
Skärningar i dukens kanter, några små färgbortfall