Lennart Jirlow färglitografi
2018-05-29
547954
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): "En kväll på caféet/Un soir au café", signerad L. Jirlow, numrerad 170/310, färglitografi, blindstämpel Mourlot, ca 46x60,5 cm,