Oidentifierad konstnär oljemålning
2018-05-29
547893
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Blomsterstilleben, osignerad, olja på duk, ca 90x59 cm