Kalle Hedberg oljemålning
2018-06-02
547846
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KALLE HEDBERG (1894-1959): Landskap, signerad, olja på pannå, ca 32x40 cm