Robert Högfeldt oljemålning
2018-05-29
547833
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Vinterlandskap, signerad R Högfeldt, olja på pannå, 47x55 cm