Robert Högfeldt (1894-1986)
2018-05-29
547742
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Skönheten och odjuret, signerad R Högfeldt, olja på pannå, ca 26x34 cm