Flossamatta Astrid Sampe 1950-tal
2018-05-31
547741
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ASTRID SAMPE, Kasthall 1950-tal, flossamatta i gröna toner, ca 201x131 cm
Bruksslitage, kortsidornas fållar har delvis lossnat och bör sys fast