Ulrica Hydman Vallien
2018-05-30
547715
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): Figurkomposition, signerad, numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm
Oramad