Yrjö Edelmann
2018-05-30
547708
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm
Skador: Oramad