Buddha Kina 1900-talets början
2018-05-29
547687
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BUDDHA, Kina, 1900-talets början, porslin, höjd ca 23 cm
Åldersrelaterat slitage