Pop & Rock

Pop & Rock
Pop & Rock
Pop & Rock
Pop & Rock

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

EMALJSKYLT, 1940-/50-tal, "Dr. Pepper", emaljerad järnplåt uppfäst på träram, ca 119x237 cm

Emaljbortfall, smärre rostangrepp, repor och stötmärken

547652

2018-05-31