Gustav Rudberg oljemålning
2018-05-30
547578
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Landskap Hven, signerad Rudberg, olja på duk, ca 70x71 cm