Hatt parasoll Lennartsnäs
2018-06-12
547565
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HATT, PARASOLL, 1900-talets början, flätad rotting resp svarvat handtag och delvis broderad textil, diameter ca 74 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Smärre skador