Ljuskrona Hagamodell
2018-05-28
547562
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-tal, Hagamodell, stomme i mässing, för 6 ljus, behängd med olikformade slipade prismor, elektrifierad, höjd 63, diameter 56 cm
Bruksslitage