Örhängen design Georg Jensen Temaauktion smycken
2018-05-31
547504
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
GEORG JENSEN, örhängen, 1 par, 18 k guld, briljantslipade diamanter totalt ca 0,10 ct, kvalité W(H)/SI, stämplade GJ, höjd ca 28 mm, vikt ca 6,6 g, originalbox
Bruksslitage