Armband silver Randers Temaauktion smycken
2018-05-31
547496
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ARMRING, sterlingsilver, stämplad RS, Randers Silver, Danmark, Handmade, innermått ca 55x65 mm, vikt ca 88,6 g
Bruksslitage