Ljuskrona
2018-05-27
547428
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, sent 1900-tal, mässing med olikformade prismor, höjd ca 29 cm, diameter ca 50 cm
Bruksslitage