Stolar provinsarbeten
2018-05-28
547384
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, leksandsmodell, gråbemålat trä med textilklädd sits i Josef Franks "Anakreon", sitthöjd ca 47 cm
Slitage, renoverade, sprickor och mindre bortfall