Flaskor Lennartsnäs
2018-06-12
547320
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FLASKOR, 2 st, 17/1800-tal, med påklipp resp etsad dekor, höjd ca 15 resp 24,5 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län