Bestick och soppslev i silver
2018-05-28
547298
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BESTICK, SOPPSLEV, 30 dlr, silver, 1800/1900-tal, bl a teskedar Ryssland, soppslevens längd ca 37,5 cm, total vikt ca 690 g
Gravyr, bucklor, matsked med lagning