Bordslampor Lennartsnäs
2018-06-12
547294
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets början, empirestil, mässining, patinerad metall, höjd inkl socklar 30 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Mindre bristning (2-3 mm)