Peter Dahl färglitografi
2018-05-28
547280
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Nu är det kaffe", signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, ca 58x79 cm