Akvarell från 1928 vy över Beckholmen
2018-05-26
547248
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bär signatur och daterad 1928, Vy från Beckholmen, vattenfärg på papper, bildstorlek: ca 43x51 cm