Vjeteslav Kliuchnikov oljemålning
2018-05-27
547243
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Syrener, signerad och daterad a tergo -18, olja på duk, ca 55x46 cm
Oramad