Mortel Lennartsnäs
2018-06-12
547226
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MORTEL, 18/1900-tal, kolmårdsmårmor, höjd ca 18, längd 28 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
Avslag