Esaias Thorén, oljemålning
2018-06-18
547215
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med skulpturbyst, signerad och daterad E.Thorén -47, olja på pannå, 34x49 cm.
ebba.de.faire@auktionsverket.se