Lyktor Japan porslin
2018-05-27
547200
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTOR, 2 st., porslin, Japan, 1900-talets första hälft, hexagonal form, genombruten dekor samt blommor i underglasyrblått, höjd ca
Smärre avslag, nagg, den större med stjärnspricka i botten