Angelica Wiik Färglitografi
2018-05-26
547067
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): (2) "Franska nätter" och "Längtans balkong", signerade Angelica Wiik, EA färglitografier med glitter, ca 59x28 cm.