Orientmatta
2018-05-25
547013
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, sannolikt Bidjar, ca 197x131 cm
Slitage, ställvis slitage, kortsida med lagning