Ring 14 k guld diamanter 1800-talets senare hälft
2018-05-28
547003
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RING, 14 k guld, fattning i silver med rosenslipade diamanter, ostämplad, 1800-talets senare hälft, ringstorlek 18 mm, vikt 2,2 g