Ring 18 k guld med diamant Temaauktion smycken
2018-05-31
546984
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
RING, 18 k tvåfärgat guld, briljanstlipad diamant, kvalité W(H)/SI, stämplad 1937, ringstorlek 16,5/52, vikt ca 1,6 g
Bruksslitage, bord svagt rektangulärt