Sydeuropeisk oljemålning
2018-05-25
546872
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, bebyggelse med sällskap, medelhavskust, omkrin 1920-tal, otydligt signerad, olja på pannå, 66x92 cm