Jan Naliwajko oljemålning
2018-05-26
546808
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Flicka, signerad och daterad J. Naliwajko 1975, olja på duk, 119x100 cm