Jan Naliwajko oljemålning
2018-05-26
546803
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Flicka, signerad J. Naliwajko, olja på duk, 151x131 cm
Dukskada