Jan Naliwajko oljemålning
2018-05-26
546802
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JAN NALIWAJKO (född 1939): Man med skägg, signerad och daterad J. Naliwajko 1974, 151x131 cm