Blombord 1900-tal
2018-05-25
546745
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BLOMBORD, jugend, 1900-talets första hälft, gråmålad, höjd 85, 74x23 cm
Ommålad