P.G Thelander Flugan
2018-05-26
546703
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
P. G. THELANDER (född 1936): Flugan, signerad P.G Thelander, numrerad 7/50, etsning, ca 23,5x17,5 cm