Helge Zandén olja
2018-05-25
546684
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELGE ZANDÉN (1885-1972): Landskapsmotiv signerad Helge Zandén , olja på duk, 65x61 cm