Yigit Yazici oljemålning
2018-05-24
546594
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
YIGIT YAZICI (Turkiet, född 1969), Komposition, signerad och daterad 2004. ca 140 x 100 cm