Tenhagen oljemålning
2018-05-24
546585
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
TENHAGEN (1800-tal), skridskoåkare, signerad och daterad J Tenhagen 1867, olja på pannå, 28x37 cm