Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
2 500 SEK
Beschreibung
EMIL ÅBERG (1864-1940): fiskare, signerad E Åberg, olja på pannå, 39x49 cm
Zustandsbeschreibung
546575
2018-05-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner