Byrå rokokostil
2018-05-24
546477
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, rokokostil, omkring 1900-talets mitt, fanerad med olika träslag, tre lådor, bukig front, marmorskiva, höjd ca 79, bredd ca 90, djup ca 48 cm
Smärre brukspatina