Ludvid Detlof Wistrand Lennartsnäs
2018-06-12
546434
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
LUDVIG DETLOF WISTRAND (1805-38): "Oskar I"
signerad och daterad L D Wistrand sept 1832, pastell, ca 36,5x31 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län