Lena Cronqvist etsning
2018-05-26
546433
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): ´´Fågelhuvud´´, signerad Lena Cronqvist, etsning, numrerad 119/260, 14x16,5 cm
Ej examinerad ur ramen