Georg Suttner oljemålning
2018-05-24
546425
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): "Ruter grön", signerad Suttner, olja på duk, ca 33x45 cm