Georg Suttner oljemålning
2018-05-24
546423
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GEORG SUTTNER (1922-2014): "Vildvuxen park", dubbelsignerad Suttner, olja på duk, ca 52x43 cm