Oidentifierad konstnär 1800-tal
2018-05-26
546399
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal), damporträtt, otydligt signerad Johansson, daterad 1879, kol med täckvitt, 47,5x38 cm