Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets första hälft, rokokostil, stomme i mässing, olikslipade rökfärgade prismor, höjd ca 42 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län
546262
2018-06-12