Design Märta Måås-Fjetterström
2018-05-24
546241
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 25 000 SEK |
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, matta, rölakan, "Knorren", monogramsignerad MMF, ca 270 x 140 cm
smärre slitage, skadade fransar